جدیدترین مقالات

  Blog detail

  بهترین مدل گوشی ها از نظر باتری در بازار
  1400/3/13

  بهترین مدل گوشی ها از نظر باتری در بازار

  گوشی های تلفن های همراه دارای انواع بسیار متنوعی بوده و تقریبا هر مدلی مطابق و براساس سلیقه های خاصی ای ساخته می شود. به قدری میزان تنوع و انواع این گوشی ها بالا رفته است که شما می توانید به راحتی براساس نکته نظرات مورد علاقه خود و یا هر دیدگاه خاص دیگری آن ها را طبقه بندی نمایید.

  براساس همین موضوع شرکت های بسیاری از میان تولید کنندگان اقدام به دسته بندی و اولویت بندی برای گوشی های خود نموده اند، برخی از نظر تعدادی از ویژگی ها نسبت به مدل های دیگر حتی از همان شرکت برتری دارند.

  مثلا تعدادی از گوشی های یک شرکت خاص از نظر اندازه صفحه مانیتور متمایز می باشند، برخی قدرت پردازش بالاتری دارند، و یا حتی تعدادی از گوشی های یک شرکت خاص نسبت به سایر گوشی های همان شرکت هم دارای دوربینی با سطح رزولوشن و یا حتی ویژگی های دیگر دوربین بالاتر می باشند.

   برترین گوشی ها در بازار

  همین عامل موجب شده است تا تعدادی از فروشگاه های بزرگ که به صورت گسترده در بخش خرید و فروش گوشی تلفن همراه فعال می باشند، اقدام مناسبی در این جهت برداشته و تعدادی از گوشی ها را از یک نظر خاص از سایر انواع گوشی های دیگر گوشی های موجود در بازار برتر اعلام کرده اند، به قدری مجددا این عامل گنگ و تقریبا باعث سردرگمی شده است.

  که باز هم در این چینش های خود دسته بندی های جدیدی را وارد نموده اند و معمولا در صورتی که در جستجوی یک گوشی خاص باشید به دفعات این اسامی را ملاحظه خواهید نمود که مثلا برتری گوشی های میان رده یا برتری گوشی های گران قیمت از نظر برای مثال دوربین و یا هر چیز دیگر.

  در این مقاله قصد داریم تا برای شما از میان جدید ترین گوشی های وارد بازار شده بهترین گوشی ها از نظر باتری را برای شما عزیزان معرفی نماییم.

  بهترین گوشی ها از نظر باتری

  باتری یکی از مهم ترین اجزای یک گوشی به شمار می رود، باتری در حقیقت منبع تغذیه یک گوشی می باشد. زیرا هر وسیله الکترونیکی ای که گوشی های تلفن های همراه نیز به نوعی وسیله الکترونیکی محسوب می گردند، برای فعالیت نیاز خواهند داشت تا به کمک انرژی الکتریکی تغذیه شوند. باتری همان منبع تغذیه الکتریکی به شمار می رود، هر چقدر گوشی شما قدرت بیشتری داشته و کارایی بالاتری داشته باشد، میزان مصرف الکتریسیته آن نیز به همان نسبت افزایش خواهد یافت.

  افزایش عمکلرد با افزایش مصرف باتری در گوشی های 

  همان گونه که در این تیتر ملاحظه می نمایید، طول عمر یک باتری به میزان کارکرد و حجمی که قطعات و برنامه های روی گوشی به انرژی چهت فعالیت نیاز داشته باشند بستگی خواهد داشت.

  هر کسی تمایل دارد تا گوشی ای که در دستش است به تمامی امکانات و برنامه های اصلی و جانبی مجهز باشد، به همین روی، این گوشی برای این که بتواند برای فرد مصرف کننده بازدهی داشته باشد و موجب جلب رضایت وی گردد، نیازمند بهره گیری از یک باتری می باشد که بتواند تا مدت زمانی طولانی تر در خود شارژ نگهداشته و فرد مالک را از این که نیاز داشته باشد تا در فواصل زمانی کمتز به برق بزند، مدت زمان بیشتری از گوشی خود بدون نیاز به شارژ شدن بهره بگیرد.

  اکنون با این مقدمه دو بخشی تقریبا طولانی ای که به شما عزیزان ارائه دادیم، نوبت آن می رسد تا برترین گوشی های روز و حال حاضر موجود در بازار را از نظر توانایی و قدرت باتری به شما مخاطبان محترم معرفی نماییم.

  معیار سنجش میزان قدرت باتری

  در حال حاضر در صورتی که بخش میزان توان باتری را ملاحظه نمایید بر روی هر گوشی میزان قدرت مصرف بر حسب ساعت را برای گوشی ها تحت عنوان mAh عنوان می نمایند. این معیاری دقیق و درست نمی باشد و نمی توانید به آن تکیه زیادی داشته باشید. معیار و ویژگی هایی که باتری ها طی آن عمل می نمایند به قدری پیچیده و سردرگم کننده است که حتی افراد با اطلاع نیز نمی توانند توضیحی درست و دقیق از آن ارائه نمایند.

  در حال حاضر، بهترین باتری هایی که برای گوشی ها به خوبی پاسخ گو هستند باتری هایی می باشند که دارای قدرتی به میزان 5000 میلی آمپر بر حسب ساعت می باشد که البته تعدادی از گوشی ها نیز وجود دارند که قدرت باتری آن ها از این میزان نیز بیشتر خواهد بود.

  در حال حاضر، گوشی های تولید شده شرکت های سامسونگ و شیائومی قابلیت ارائه این نوع از باتری ها را دارا بوده و می توان آن ها را از گوشی های بسیار پر قدرت از نظر توان باتری به شمار آورد. در این جا قصد داریم تا تعدادی از این گوشی ها را که دارای توان باتری ای به اندازه 5 هزار میلی آمپرو بالاتر می باشند را به شما معرفی نماییم.

  1. سامسونگ M62

  گوشی های سری گلکسی یا همان کهکشانی سامسونگ به قدری دارای انواع و مدل های متنوع و مختلف است که خودش برای شناسایی شدن حتی می توان گفت نیازمند یک دایره المعارف می باشد. گوشی مدل ام 62 را باید بهترین گوشی تولید شده از سوی سامسونگ در حال حاضر از نظر قدرت باتری نامید.

  میزان قدرت باتری ارائه شده از سوی این گوشی 7000 میلی آمپر بر ساعت می باشد که واقعا اندازه بسیار زیاد و بالایی محسوب می گردد. البته این گوشی دارای ویژگی ها و مزایای بسیار بیشتر و بهتر نیز می باشد ولی باید توجه داشته باشید که در این مقاله تنها به جنبه باتری گوشی خواهیم پرداخت.

  1. گوشی A42

  یکی دیگر از گوشی های بسیار پرتعدد گلکسی سامسونگ، گوشی ای با میزان کارآمدی بالا و توانای بسیار مناسب و حتی می توان ادعا کرد که ایده آل. هر چند ویژگی اصلی این گوشی ارائه خدمات 5G برای اینترنت می باشد و باید از این نظر این مدل گوشی را ارزان ترین گوشی موجود در بازار دانست که خدمات 5G را به مشتریان ارائه می دهد، ولی از نظر باتری نیز این گوشی را باید یکی از درخشان ترین گوشی ها از نظر توان و قدرت باتری دانست. میزان قدرت باتری این گوشی برابر با 5 هزار میلی آمپر بر ساعت می باشد.

  1. گوشی M31s

  این گوشی نیز از سری گوشی های گلکسی به شمار می رود، گوشی مدل ام 31 اس البته درست است که مدلی جدید تر از مدل M31 می باشد و خود این ام 31 نیز مدلی برتر از ام 21 می باشد. این گوشی واقعا از برترین مدل های گوشی سامسونگ از نظر باتری و قدرت باتری می باشد. این مدل از گوشی نیز دارای سرویس انترنتی G5 می باشد.

  میزان قدرت و توان بسیار حیرت انگیز باتری گوشی مدل ام 31 اس البته 6 هزار میلی آمپر بر ثانیه می باشد که در نوع خود یکی از برترین گوشی های ساخت شرکت سامسونگ به شمار نیز می رود. علاوه بر ویژگی هایی که برای این گوشی در این قسمت عنوان داشتیم لازم است به شارژر این باتری نیز اشاره ای داشته باشیم. شارژر قدرتمند این گوشی با توان 25 واتی قادر است تا در طی مدت زمان 50 دقیقه نیمی از میزان ظرفیت فوق الذکر را برای ما به راحتی تامین نماید.

  1. گوشی شیائومی مدل Poco M3

  بالاخره در مدل شماره 4 نوبت به گوشی ای غیر از سری های مختلف سامسونگ رسید. گوشی های شیائومی در حال گسترش دادن بازار خود در سرتاسر جهان می باشند، از جمله این کشورهای حال حاضر جهان که شرکت شیائو می در حال رقابت کردن در آن است، کشور عزیزمان ایران نیز جزء کشورهای هدف این شرکت در نظر گرفته شده است. گوشی پوکو مدل ام 3 به سرعت توانست جایگاهی بسیار مناسب برای خود دست و پا نماید. باتری این گوشی همانند باتری ای که برای گوشی ام 31 اس معرفی کردیم دارای توان 6 هزار میلی آمپر بر ساعت می باشد. البته شارژر این گوشی تنها 18 وات قدرت دارد. در کل برای این گوشی باید عنوان داشت که باتری آن بزرگ ترین مزیت آن محسوب می گردد.

  1. گوشی سامسونگ مدل آ 31 (A31)

  باز هم با یک رده اختلاف یک بار دیگر نوبت به معرفی گوشی دیگری از سری گلکسی سامسونگ رسیده است. گوشی ای از سری بسیار معروف A . این گوشی باتری ای با میزان قدرت 5 هزار میلی آمپر بر ساعت توانسته است که خود را به عنوان یکی از برترین مدل های گوشی از نظر قدرت و توان باتری معرفی نماید. گوشی سامسونگ گلکسی مدل آ 31 را باید با وجود داشتن باتری ای قدرتمند، از گوشی های میان رده از نظر قیمتی نیز معرفی نمود. البته باتری ارائه شده در این گوشی یک باتری 15 واتی بیشتر نیست، ولی این باتری از جمله باتری های سریع الشارژ می باشد که می تواند طی مدت تنها 30 دقیقه تا به میزان 30 درصد از توان باتری را شارژ نماید.

  1. گوشی سامسونگ مدل A51

  سری گوشی های گلکسی سامسونگ را باید یکی از بهترین مدل های گوشی به بازار ارائه شده در سرتاسر جهان معرفی کرد. این سری از گوشی ها دارای نقاط قوت بسیار بالایی می باشند و توانسته اند در طی سالیان فعالیت خود برای خود شهرتی بسیار خوب و پابرجا را به سرتاسر جهان معرفی نمایند. گوشی آ 51 نیز از جمله بهترین مدل های گوشی سامسونگ به شمار می رود.

  این گوشی به کمک باتری فوق العاده آن که میزان قدرت و توان نسبتا بالایی به میزان 7 هزار میلی آمپر در ساعت را به ما ارائه می نماید، نیز از جمله گوشی های میان رده به شمار می رود. گوشی مدل A51 از جمله گوشی هایی است که به همراه یک شارژر سریع الشارژ قدرتمند 15 واتی ارائه شده که به خوبی می تواند تنها در طی مدت 110 دقیقا باتری این گوشی را از صفر به 7 هزار میلی آمپر بر ساعت برساند.

  1. گوشی سامسونگ مدل M31

  سری گوشی های گلکسی سامسونگ را باید یکی از بهترین مدل های گوشی به بازار ارائه شده در سرتاسر جهان معرفی کرد. این سری از گوشی ها دارای نقاط قوت بسیار بالایی می باشند و توانسته اند در طی سالیان فعالیت خود برای خود شهرتی بسیار خوب و پابرجا را به سرتاسر جهان معرفی نمایند.

  گوشی M31 نیز از جمله بهترین مدل های گوشی سامسونگ به شمار می رود. این گوشی به کمک باتری فوق العاده آن که میزان قدرت و توان نسبتا بالایی به میزان 6 هزار میلی آمپر در ساعت را به ما ارائه می نماید، نیز از جمله گوشی های میان رده به شمار می رود. گوشی مدل M31 از جمله گوشی هایی است که به همراه یک شارژر سریع الشارژ قدرتمند 15 واتی ارائه شده که به خوبی می تواند تنها در طی مدت 2.5 ساعت باتری این گوشی را از صفر به 6 هزار میلی آمپر بر ساعت برساند.

  1. گوشی شیائو می مدل Mi Note 10

  هر چند گوشی می نوت 10 را باید گوشی ای متعلق به سال 2019 معرفی کرد، منتهی به دلیل و جود باتری بسیار قدرتمند آن می توان با افتخار آن را هر چند جزء گوشی های میان رده به شمار می رود، ولی از نظر قدرت باتری از جمله برتری گوشی ها به شمار آورد. میزان ظرفیت باتری این گوشی 5260 میلی آمپر بر ساعت می باشد.

  شارژر این گوشی یکی از بهترین مدل های شارژر در میان گوشی ها به شمار می رود، شارژر این گوشی یک شارژر با توانایی شارژ بسیار خوب 30 وات خواهد بود. برای پر کردن این باتری بسیار قدرتمند به کمک این شارژر اعجاب انگیز مخصوص این مدل از گوشی فقط و فقط نیاز به 65 دقیقه صبر کردن برای 100 درصد پر شدن باتری خواهید بود.

  منبع: مجله اینترنتی خریدار